Hesaplı Ofis ile Neler Yapabilirsiniz?

Hesaplı Ofis ile Neler Yapabilirsiniz?

Makalemizin içeriğinde Türkiye'nin yeni bir servisi olan Hesaplı Ofis ile neler yapabileceğinizi size özetleyeceğiz. Unutmayın Hesaplı Ofis, ofisinizi yönetmenin en hesaplı yöntemidir.

Hesaplı Ofis genel anlamda şirketinizin finansal kolundaki birçok uygulamayı bir bulut üzerinden yönetmenizi sağlıyor. Bu sistemin içinde alışlarınız, satışlarınız, ürünleriniz ve stokları da dahil!

Hatta yıllık kampanyamızdan yararlanarak - veya daha fazla ihtiyacınız olduğunda yeni kontörler alarak- e-fatura ve e-arşiv alma/gönderme hizmetlerimizden servis ortağımız olan entegratör firma sayesinde kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Hesaplı Ofis’i her gün gelişen özellikleri ile yakın gelecekte, pazar yerlerine ve bankalara entegre olarak görebileceksiniz.

Hesaplı Ofis’te yeni gelen her kullanıcımıza herhangi bir özelliğimizi kısıtlamadan 15 gün ücretsiz kullanım imkanı veriyoruz. Süre sonunda ister paketlerimizden bütçenize uygun olanı alıp devam edebilir veya bir süreliği düşünebilirsiniz. Bu süre içerisinde 15 günlük deneme süresinde içeriye eklediğiniz bilgiler silinmeden sizi bekliyor olacak.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hafta içi 09-17 saatleri arasında, iletişim numaralarımızdan, whatsapp veya telegram adreslerimizden bize yazabilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şimdi bu linke tıklayarak ücretsiz deneme üyeliği açabilirsin.

Hesaplı Ofis
Hesaplı Ofis
Destek